logo

Puchar Polski 2021

U15

#NazwiskoImięRocznikPłećKlub3.02.01.51.51.01.00.5Punkty PP
1PontoJulianna2008KMKŻ Arka Gdynia22.516.03.041.5
2FrąckowiakAniela2008KMKŻ Arka Gdynia21.015.02.538.5
3TarnawskaNatasza2008KMKŻ Arka Gdynia18.017.02.037
4SoćkoKornelia2007KSKŻ "Ergo Hestia" Sopot16.519.035.5
5SprenglerKacper2008MSKŻ "Ergo Hestia" Sopot19.513.032.5
6GlinkaPatryk2008MAkademia Żeglarska Prestige13.518.031.5
7SebastiańskiWiktor2007MAkademia Żeglarska Prestige15.012.027
8TrellaPiotr2008MMKŻ Arka Gdynia24.024
9PaczosAleksander2008MMKŻ Arka Gdynia12.09.021
10LietzauNicole2007KSKŻ "Ergo Hestia" Sopot10.57.017.5
11PłoszajKacper2007MAkademia Żeglarska Prestige3.014.017
12SiwiecAleksander2008MAKŻ90 Wałcz4.511.015.5
13GałeckaZuzanna2008KSKŻ "Ergo Hestia" Sopot7.58.015.5
14JulkeFryderyk2007MAkademia Żeglarska Prestige9.06.015
15ŁysikSzymon2008MMKŻ Arka Gdynia1.510.01.513
16ZielińskaMałgorzata2008KAkademia Żeglarska Prestige6.06
17GibałaNikodem2008MMKŻ Arka Gdynia5.00.55.5
18ŁucykKrzysztof2007MMKŻ Arka Gdynia4.01.05
19BiernackaJulia2007KAKŻ90 Wałcz3.03
20PaszkiewiczMartyna2008KAKŻ90 Wałcz2.02
21ImielskiFranciszek2008MSKŻ "Ergo Hestia" Sopot1.01

U13

#NazwiskoImięRocznikPłećKlub3.02.01.51.51.01.00.5Punkty PP
1KwiatkowskaLaura2009KMKŻ Arka Gdynia13.513.01.528
2NędzaMikołaj2010MMKŻ Arka Gdynia15.010.01.026
3SoćkoKsawery2009MSKŻ "Ergo Hestia" Sopot10.512.022.5
4GołysznyTymoteusz2010MSKŻ "Ergo Hestia" Sopot12.09.021
5AdamskaLena2009KAkademia Żeglarska Prestige9.011.020
6WilczyńskiWojciech2010MSKŻ "Ergo Hestia" Sopot7.58.015.5
7BarćMaciej2009MSKŻ "Ergo Hestia" Sopot6.07.013
8SiutkowskiTymoteusz2009MOPTI CWM Gdynia4.56.00.511
9AnkiewiczMikołaj2009MAkademia Żeglarska Prestige3.04.07
10KucharskiFranciszek2010MSKŻ "Ergo Hestia" Sopot5.05
11KowalewskiAleks2010MAkademia Żeglarska Prestige3.03
12CichowskiSalomon2009MAkademia Żeglarska Prestige1.51.02.5
13KrasowskiJózef2009MKS Spójnia Warszawa2.02
14MaksymowiczEmilka2010KAkademia Żeglarska Prestige2.02

Puchar Polski 2020

U15

#NazwiskoImięRocznikPłećKlub3.02.01.51.51.01.00.5Punkty PP
1FrąckowiakAniela2008KMKŻ Arka Gdynia78.024.027.021.020.019.07.0196
2PontoJulianna2008KMKŻ Arka Gdynia75.022.025.519.518.017.06.5183.5
3TarnawskaNatasza2008KMKŻ Arka Gdynia72.020.018.018.019.015.07.5169.5
4BerlińskiMax2006MMKŻ Arka Gdynia66.026.024.012.020.016.04.5168.5
5TrellaPiotr2008MMKŻ Arka Gdynia81.016.022.519.514.06.5159.5
6RozwadowskiJakub2006MAkademia Żeglarska Prestige75.024.022.510.514.09.04.0159
7SuchockiJan2007MMKŻ Arka Gdynia69.018.021.010.518.014.05.0155.5
8KowalewskiMaksym2006MAkademia Żeglarska Prestige60.020.010.57.515.07.03.0123
9GodlewskaDominika2007KOKŻ Junga Olsztyn72.09.03.017.017.02.0120
10LiszkiewiczLiwia2007KOKŻ Junga Olsztyn78.04.519.09.04.0114.5
11KrólikKrzysztof2006MSail & Ski Klub Warszawa63.012.016.54.57.04.01.5108.5
12KomendaWojciech Henryk2008MKS Spójnia Warszawa69.04.06.016.011.0106
13MuszyńskiJan2007MKS Spójnia Warszawa57.06.09.016.015.02.0105
14BetlejewskiMaksymilian2007MMKŻ Arka Gdynia54.014.07.511.09.03.098.5
15KusztejkoHanna2008KKŻ "Horn" Kraków51.022.53.016.03.596
16PoziemskiKajetan2007MKŻ "Horn" Kraków45.018.06.014.09.03.595.5
17PłoszajKacper2007MAkademia Żeglarska Prestige48.016.013.54.55.02.02.591.5
18LiroAntonina2008KKŻ "Horn" Kraków54.024.07.585.5
19WelencWiktor2006MAkademia Żeglarska Prestige42.06.09.06.012.08.02.585.5
20GlinkaPatryk2008MAkademia Żeglarska Prestige39.019.57.59.08.01.584.5
21SprenglerKacper2008MSKŻ "Ergo Hestia" Sopot45.012.013.010.02.582.5
22SoćkoKornelia2007KSKŻ "Ergo Hestia" Sopot51.08.04.512.05.01.081.5
23JulkeFryderyk2007MAkademia Żeglarska Prestige27.022.015.03.06.06.02.581.5
24NareckiBernard2007MKŻ "Horn" Kraków36.012.07.513.068.5
25ObarskiMaciej2006MKŻ "Horn" Kraków39.07.510.06.062.5
26JędrzejczykJulia2008KKŻ "Horn" Kraków21.013.54.515.08.062
27WoźnickaMaja2006KSail & Ski Klub Warszawa33.03.013.011.060
28FenglerAdam2008MKŻ "Horn" Kraków27.09.011.010.057
29SiwiecAleksander2008MAKŻ90 Wałcz12.014.012.01.57.03.02.051.5
30SkwarłoKonstanty2006MAkademia Żeglarska Prestige21.019.53.04.047.5
31SebastiańskiWiktor2007MAkademia Żeglarska Prestige30.04.04.51.53.03.01.547.5
32MilbalerTeresa2007KKŻ "Horn" Kraków24.06.08.07.045
33ZielińskaMałgorzata2008KAkademia Żeglarska Prestige9.08.06.04.510.01.02.541
34UtschikMilan2006MAkademia Żeglarska Prestige15.010.01.51.56.04.01.039
35JasińskiBartłomiej2008MMKŻ Arka Gdynia3.02.013.53.05.04.03.534
36StarońHubert2008MKŻ "Horn" Kraków33.033
37PaczosAleksander2008MMKŻ Arka Gdynia18.09.02.529.5
38LietzauNicole2007KSKŻ "Ergo Hestia" Sopot18.03.05.02.00.528.5
39WoźnickiWitold2006MSail & Ski Klub Warszawa12.01.58.03.024.5
40GibałaNikodem2008MMKŻ Arka Gdynia7.57.54.03.02.024
41BiernackaJulia2007KAKŻ90 Wałcz9.02.01.52.02.00.517
42FilipczykStanisław2007MAkademia Żeglarska Prestige6.03.01.00.510.5
43FajdaszGabriela2007KKS Spójnia Warszawa10.010
44GałeckaZuzanna2008KSKŻ "Ergo Hestia" Sopot7.02.09
45SzerlingJan2007MSail & Ski Klub Warszawa2.04.02.01.09
46KubicaEmilia2007KKŻ "Horn" Kraków3.04.07
47ŁysikSzymon2008MMKŻ Arka Gdynia3.03.56.5
48WłudykaJan2008MKŻ "Horn" Kraków5.01.06
49PaszkiewiczMartyna2008KAKŻ90 Wałcz1.01
50SłomczewskiFranciszek2007MAkademia Żeglarska Prestige1.01

U13

#NazwiskoImięRocznikPłećKlub3.02.01.51.51.01.00.5Punkty PP
1KrasowskiJózef2009MKS Spójnia Warszawa84.06.09.021.020.0140
2PedowskaDaria2009KOKŻ Junga Olsztyn66.016.513.517.015.06.0134
3KwiatkowskaLaura2009KMKŻ Arka Gdynia63.010.021.012.010.09.05.0130
4SoćkoKsawery2009MSKŻ "Ergo Hestia" Sopot60.018.015.08.08.01.5110.5
5BarćMaciej2009MSKŻ "Ergo Hestia" Sopot57.016.512.09.03.097.5
6NędzaMikołaj2010MMKŻ Arka Gdynia30.012.015.010.513.07.04.592
7BrzozowskiAntoni2009MKS Spójnia Warszawa48.02.01.518.012.01.082.5
8AdamskaLena2009KAkademia Żeglarska Prestige42.010.512.09.03.076.5
9GołysznyTymoteusz2010MSKŻ "Ergo Hestia" Sopot24.06.09.04.01.044
10SzczeparaAleksander2009MKŻ "Horn" Kraków36.07.543.5
11RiemerBarbara2010KOKŻ Junga Olsztyn15.06.04.55.04.02.537
12WiśniewskaJagoda2009KOKŻ Junga Olsztyn18.04.55.03.03.534
13SmolińskaJagna2009KOKŻ Junga Olsztyn6.07.56.06.03.028.5
14AnkiewiczMikołaj2009MAkademia Żeglarska Prestige4.03.08.02.04.021
15SiutkowskiTymoteusz2009MOPTI CWM Gdynia6.03.03.02.01.515.5
16WilczyńskiWojciech2010MSKŻ "Ergo Hestia" Sopot4.51.05.5
17BoonsRóża2010KAkademia Żeglarska Prestige1.52.03.5
18KoryckiIgnacy2010MSKŻ "Ergo Hestia" Sopot1.51.5