logo

Kalendarz 2021

#NazwaMiejsceDataWsp.
1Otwarcie Sezonu Żeglarskiego w Krakowskim OZŻKraków27.03-28.03.20210.5
2Otwarcie SezonuZłota Góra, Kartuzy24.04-25.04.20210.5
3Regaty KonstytucyjneCharzykowy01.05-02.05.20211.5
4Puchar Starosty ChojnickiegoCharzykowy08.05-09.05.20211.0
5Puchar Burmistrza Pucka (I El. do MPJM w Sprincie)Puck15.05-16.05.20211.5
6XXVII Regaty EkologiczneKraków22.05-23.05.20211.0
7Żeglarski Dzień DzieckaKraków29.05-30.05.20210.5
8Super Open Cup (II El. do MPJM w Sprincie)Sopot05.06-06.06.20211.5
9Puchar Burmistrza CzłuchowaCzłuchów12.06-13.06.20210.5
10Puchar ARKI U15Gdynia18.06-20.06.20211.0
11Mistrzostwa Polski Młodzików U13Gdynia18.06-20.06.20213.0
12Nord Cup Gdańsk 2021 (III El. do MPJM w Sprincie)Gdańsk26.06-27.06.20211.5
13Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych U15 (VGSD)Gdynia02.07-04.07.20213.0
14Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Sprincie U15 (VGSD)Gdynia05.07-06.07.20210.0
15Mistrzostwa ŚwiataCalasetta, Sardynia, Włochy10.07-18.07.20210.0
16Chojnicki Złoty Konik MorskiCharzykowy24.07-25.07.20211.5
17Ustka Charlotta Sailing DaysUstka04.08-05.08.20210.5
18Mistrzostwa PomorzaGdynia21.08-22.08.20210.0
19Błękitna GwiazdaGdynia28.08-29.08.20210.5
20Puchar Wójta Gminy CzłuchówCzłuchów04.09-05.09.20211.0
21Puchar OptiGdynia11.09-12.09.20211.0
22Puchar VI-KingaCzłuchów02.10-03.10.20211.5
23Błękitna Wstęga Jeziora Brodno WielkieZłota Góra, Kartuzy09.10-10.10.20211.0
24XXII Regaty o Puchar Prezydenta KrakowaKraków16.10-17.10.20211.0
25Zakończenie Sezonu w Krakowskim OZŻKraków23.10-24.10.20210.5
26Finał Super Pucharu ArkiGdynia30.10-31.10.20211.5

Kalendarz 2020

#NazwaMiejsceDataWsp.
1Konsultacje Szkoleniowe w GdyniGdynia23.05-24.05.20200.5
2Regaty KonstytucyjneCharzykowy06.06-07.06.20200.5
3Puchar WOZŻ / Mistrzostwa MazowszaZegrze06.06-07.06.20202.0
4Otwarte Mistrzostwa Małopolski i KOZŻKraków06.06-07.06.20202.0
5Otwarcie sezonuKartuzy/Złota Góra13.06-14.06.20200.5
6Puchar ArkiGdynia20.06-21.06.20201.0
7Nord CupGdańsk / Górki Zachodnie27.06-28.06.20201.0
8Puchar Burmistrza Miasta CzłuchówCzłuchów11.07-12.07.20200.5
9Puchar Burmistrza PuckaPuck21.07-22.07.20201.5
10Chojnicki Złoty Konik MorskiCharzykowy25.07-26.07.20201.0
11Mistrzostwa PomorzaGdynia01.08-02.08.20202.0
12Ustka Charlotta Sailing DaysUstka05.08-06.08.20200.5
13Mistrzostwa Polski (Gdynia Sailing Days)Gdynia20.08-22.08.20203.0
14Błękitna GwiazdaGdynia29.08-30.08.20200.5
15Puchar Wójta Gminy CzłuchówCzłuchów05.09-06.09.20201.0
16Warszawska Olimpiada MłodzieżyZegrze05.09-06.09.20201.0
17Puchar OptiGdynia12.09-13.09.20201.0
18Jesienny Puchar SpójniZegrze12.09-13.09.20201.0
19Super Open CupSopot19.09-20.09.20201.5
20Drużynowe Mistrzostwa WarszawyZegrze26.09-27.09.20200.0
21Puchar LKSCharzykowy26.09-27.09.20201.0
22Puchar VI-KingaCzłuchów03.10-04.10.20201.5
23Błękitna Wstęga Jez. Brodno WielkieKartuzy/Złota Góra10.10-11.10.20200.5
24Mistrzostwa WarszawyZegrze10.10-11.10.20201.5
25XXI Puchar Prezydenta KrakowaKraków17.10-18.10.20201.5
26Regaty Zakończenia SezonuZegrze17.10-18.10.20200.5
27Finał Super Pucharu ArkiGdynia07.11-08.11.20201.5

Kalendarz 2019

#NazwaMiejsceDataWsp.
1.Regaty BursztynoweRibnitz Germany31.03-01.04.2019
2.I Euro Challenge O’pen Bic 2019Palermo Italy19.04-21.04.2019
3.Regaty KonstytucyjneCharzykowy01.05-03.05.20191,5
4.Regaty ekologiczneKraków18.05-19.05.2019
5.Sopocki Puchar Akademii PrestigeSopot18.05-19.05.20191,5
6.II Euro Challenge O’pen Bic 2019Sopot23.05-26.05.2019
7.Puchar Pucka Mistrzostwa Polski MłodzikówPuck07.06-09.06.20193,0
8.Puchar Burmistrza CzłuchowaCzłuchów15.06-16.06.2019
9.Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i GimnazjalnejGdynia20.06.20191,5
10.Puchar ArkiGdynia22.06-23.06.20191,5
11.Nord CupGdańsk29.06-30.06.20191,5
12.Mistrzostwa Okręgu MałopolskiegoKraków01.06-02.06.20192,0
13.Mistrzostwa EuropyTrawemunde Germany22.07-28.07.2019
14.Błękitna GwiazdaGdynia30.08-01.09.2019
15.Opti CWMGdynia07.09-08.09.2019
16.Mistrzostwa Okręgu PomorskiegoSopot13.09-15.09.20192,0
17.Żeglarski Puchar Gminy CzłuchówCzłuchów20.09-22.09.20191,5
18.Puchar Prezydenta KrakowaKraków28.09-29.09.2019
19.Jesienny Puchar VikingaCzłuchów12.10-13.10.2019
20.III Euro Challenge O’pen Bic 2019Saint Tropez France31.10-03.11.2019

Kalendarz 2018

#NazwaMiejsceOrganizatorDataWsp.
1.Regaty BursztynoweRibnitz (GER)Segel-Club-Ribnitz e. V.31.03-01.04.2018
2.Regaty KonstytucyjneCharzykowyCHKŻ Chojnice02-03.05.2018
3.Sopocki Puchar Akademii PrestigeSopotAkademia Żeglarska Prestige Sopot26-27.05.20181,5
4.Puchar PuckaPuckMOKSiR Puck MKŻ ARKA Gdynia08-10.06.20181,5
5.Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Puchar Burmistrza CzłuchowaCzłuchówVi-KING Człuchów16-17.06.2018
6.Puchar ArkiGdyniaMKŻ Arka Gdynia23-24.06.20181,5
7.Nord CupGdańskGKŻ GDAŃSK30.06.-01.07.2018
8.Mistrzostwa Polski MłodzikówPuckMOKSiR Puck PSKOB06-08.07.20183,0
9.I Euro Challenge O’pen Bic 2018Barcelona SpainArenys De Mar28-29.07.2018
10.Mistrzostwa Świata 2018Barcelona (ESP)Club Nautic Arenys de Mar Barcelona30.07.-04.08.2018
11.OLSZTYNOlsztynOKŻ Junga Olsztyn29-30.09.20181,5
12.Błękitna GwiazdaGdyniaYK STAL GDYNIA01-02.09.2018
13.Żeglarski Puchar Gminy Człuchów Mistrzostwa Okręgu PomorskiegoCzłuchówVi-KING Człuchów22-23.09.20182,0
14.Sopocki Puchar Akademii PrestigeSopotAkademia Żeglarska Prestige Sopot26-27.05.2018
15.II Euro Challenge O’pen Bic 2018Garda ItalyCV Arco Lago di Garda05-07.10.2018
16.Jesienny Puchar VikingaCzłuchówVi-KING Człuchów13-14.10.2018
17.III Euro Challenge O’pen Bic 2018Corsica FranceAjaccio – Coti Chiavari01-03.11.2018
18.Mistrzostwa Świata 2019Auckland (NZL)IOBCA Manly Sailing Club in Whangaparaoa30.12.-05.01.2019

Kalendarz 2017

#NazwaKlasaDataMiejsceKategoria wiekowa
1.Regaty BursztynoweOpen Bic 4.5m201-02.04.2017Ribnitz (GER)Młodzik
2.Regaty KonstytucyjneOpen Bic 3.8-4.5m202-03.05.2017CharzykowyMłodzik
3.Mamoriał Ottona WeilandaOpen Bic 3.8-4.5m212-14.05.2017CharzykowyMłodzik
4.Puchar ArkiOpen Bic 3.8-4.5m209-11.06.2017WładysławowoMłodzik
5.Open Bic North AmericaOpen Bic12-19.06.2017BermudyJunior
6.WIMSziGimOpen Bic 3.8-4.5m214-15.06.2017GdyniaMłodzik
7.Puchar Burmistrza CzłuchowaOpen Bic 3.8-4.5m217-18.06.2017CzłuchówMłodzik
8.Nord CupOpen Bic 3.8-4.5m224-26.06.2017GdańskMłodzik
9.Sopocki Puchar Akademi PrestigeOpen Bic 3.8-4.5m201-02.07.2017SopotMłodzik
10.Misrzostwa Polski MłodzikówOpen Bic 3.8-4.5m207-09.07.2017PuckMłodzik
11.Mistrzostwa ŚwiataOpen Bic 3.8-4.5m231.07-05.08.2017Arco, Lago di Garda (ITA)Młodzik
12.Puchar Wójta Gminy CzłóchówOpen Bic09-10.09.2017CzłuchówMłodzik
13.Błękitna GwiazdaOpen Bic16-17.09.2017GdyniaMłodzik
14.Żeglarski Puchar Gminy CzłuchowaOpen Bic23-34.09.2017CzłuchówMłodzik
15.Jesienny Puchar VikingaOpen Bic14-15.10.2017CzłuchówMłodzik
16.Jesienny Puchar Gminy CzłuchowaOpen Bic30.09-01.10.2017CzłuchówMłodzik