logo

Kalendarz 2021

#NazwaMiejsceDataWsp.
1.Otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2021 W Krakowskim OZŻKraków27-28.03.20210,5
2.Otwarcie sezonuZłota Góra, Kartuzy24-25.04.20210,5
3.Regaty konstytucyjneCharzykowy01-02.05.20210,5
4.Puchar Starosty ChojnickiegoCharzykowy08-09.05.20211,0
5.Puchar Burmistrza Pucka (I El. Do MPJM W Sprincie)Puck15-16.05.20211,5
6.XXVII Regaty EkologiczneKraków22-23.05.20211.0
7.Żeglarski Dzień DzieckaKraków29-30.05.20211,0
8.Puchar OlsztynaOlsztyn29-30.05.20211,0
9.Super O’pen Cup (II El. Do MPJM W Sprincie)Sopot05-06.06.20211,5
10.Puchar Burmistrza CzłuchowaCzłuchów12-13.06.20210,5
11.Puchar Arki U15Gdynia18-20.06.20211,0
12.MP Młodzików U13Gdynia18-20.06.20213,0
13.Nord Cup Gdańsk 2021 (III El. Do MPJM W Sprincie)Gdańsk26-27.06.20211,5
14.Volvo Gdynia Sailing Days - MP Juniora Młodszego U15Gdynia02-04.07.20213,0
15.Mp Juniorów Młodszych w Sprincie U15Gdynia05-06.07.20213,0
16.Mistrzostwa ŚwiataCalasetta, Sardynia, Włochy10-18.07.2021
17.Chojnicki Złoty Konik MorskiCharzykowy24-25.07.20211,5
18.Ustka Charlotta Sailing DaysUstka06-08.08.20210,5
19.Mistrzostwa PomorzaGdynia21-22.08.20212,0
20.Błękitna GwiazdaGdynia28-29.08.20210,5
21.Puchar Wójta Gminy CzłuchówCzłuchów04-05.09.20211,0
22.Puchar OptiGdynia11-12.09.20211,0
23.Puchar Vi-kingaCzłuchów02-03.10.20211,5
24.Błękitna Wstęga Jeziora Brodno WielkieBrodno Wielkie09-10.10.20211,0
25.XXII Regaty O Puchar Prezydenta KrakowaKraków16-17.10.20211,0
26.Zakończenie Sezonu Żeglarskiego W Krakowskim OZŻKraków23-24.10.20210,5
27.Finał Superpucharu ArkiGdynia30-31.11.20211,5

Kalendarz 2020

#NazwaMiejsceDataWsp.
1.Regaty OtwarciaTarnobrzeg28-29.03.20201
2.Regaty BursztynoweRibnitz (Niemcy)03-05.04.2020
3.Otwarcie SezonuZłota Góra25-26.04.20200,5
4.Puchar SpójniZegrze01-03.05.20201,5
5.Regaty KonstytucyjneCharzykowy02-03.05.20200,5
6.Memoriał WeilandaCharzykowy08-10.05.20201
7.Puchar Burmistrza PuckaPuck16-17.05.20200,5
8.Otwarte Mistrzostwa MazowszaZegrze16-17.05.20202
9.Super O’pen CupSopot23-24.05.20201,5
10.Puchar Warszawy i MazowszaZegrze29-31.05.20200,5
11.Żeglarski Dzień DzieckaKraków, Bagry30-31.05.20201
12.Puchar Burmistrza ŁebyŁeba05-07.06.20201
13.Otwarte Mistrzostwa Małopolski i Krakowskiego OZŻKraków, Bagry06-07.06.20202
14.Puchar Burmistrza CzłuchowaCzłuchów13-14.06.20200,5
15.Puchar ArkiGdynia20-21.06.20201
16.Nord Cup Gdańsk 2020Górki Zachodnie27-28.06.20201
17.Volvo Gdynia Sailing Days - Mistrzostwa Polski MłodzikówGdynia03-05.07.20203
18.Festiwal Dwóch JeziorWałcz10-12.07.20200,5
19.Mistrzostwa ŚwiataCalasetta Sardynia, Włochy12-18.07.2020
20.Ustka Charlotta Sailing DaysUstka05-06.08.20200,5
21.Otwarte Mistrzostwa PomorzaGdynia22-23.08.20202
22.Błękitna GwiazdaGdynia29-30.08.20200,5
23.Puchar Wójta Gminy CzłuchówCzłuchów05-06.09.20201
24.Warszawska Olimpiada MłodzieżyZegrze05-06.09.20201
25.Puchar OPTIGdynia12-13.09.20201
26.Memoriał Macieja Szosta (Jesienny Puchar Spójni)Zegrze12-13.09.20201
27.Drużynowe Mistrzostwa Warszawy (regaty drużynowe)Zegrze19-20.09.2020
28.XXI Puchar Prezydenta KrakowaKraków – Bagry26-27.09.20201,5
29.Puchar LKSCharzykowy26-27.09.20201
30.Puchar Vi-kingaCzłuchów03-04.10.20201,5
31.Mistrzostwa EuropyBalaton Węgry07-11.10.2020
32.Błękitna Wstęga Jez. Brodno WielkieZłota Góra10-11.10.20200,5
33.Regaty Zakończenia SezonuZegrze17-18.10.20200,5
34.Finał Super Pucharu ArkiGdynia07-08.11.20201,5

Kalendarz 2019

#NazwaMiejsceDataWsp.
1.Regaty BursztynoweRibnitz Germany31.03-01.04.2019
2.I Euro Challenge O’pen Bic 2019Palermo Italy19.04-21.04.2019
3.Regaty KonstytucyjneCharzykowy01.05-03.05.20191,5
4.Regaty ekologiczneKraków18.05-19.05.2019
5.Sopocki Puchar Akademii PrestigeSopot18.05-19.05.20191,5
6.II Euro Challenge O’pen Bic 2019Sopot23.05-26.05.2019
7.Puchar Pucka Mistrzostwa Polski MłodzikówPuck07.06-09.06.20193,0
8.Puchar Burmistrza CzłuchowaCzłuchów15.06-16.06.2019
9.Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i GimnazjalnejGdynia20.06.20191,5
10.Puchar ArkiGdynia22.06-23.06.20191,5
11.Nord CupGdańsk29.06-30.06.20191,5
12.Mistrzostwa Okręgu MałopolskiegoKraków01.06-02.06.20192,0
13.Mistrzostwa EuropyTrawemunde Germany22.07-28.07.2019
14.Błękitna GwiazdaGdynia30.08-01.09.2019
15.Opti CWMGdynia07.09-08.09.2019
16.Mistrzostwa Okręgu PomorskiegoSopot13.09-15.09.20192,0
17.Żeglarski Puchar Gminy CzłuchówCzłuchów20.09-22.09.20191,5
18.Puchar Prezydenta KrakowaKraków28.09-29.09.2019
19.Jesienny Puchar VikingaCzłuchów12.10-13.10.2019
20.III Euro Challenge O’pen Bic 2019Saint Tropez France31.10-03.11.2019

Kalendarz 2018

#NazwaMiejsceOrganizatorDataWsp.
1.Regaty BursztynoweRibnitz (GER)Segel-Club-Ribnitz e. V.31.03-01.04.2018
2.Regaty KonstytucyjneCharzykowyCHKŻ Chojnice02-03.05.2018
3.Sopocki Puchar Akademii PrestigeSopotAkademia Żeglarska Prestige Sopot26-27.05.20181,5
4.Puchar PuckaPuckMOKSiR Puck MKŻ ARKA Gdynia08-10.06.20181,5
5.Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Puchar Burmistrza CzłuchowaCzłuchówVi-KING Człuchów16-17.06.2018
6.Puchar ArkiGdyniaMKŻ Arka Gdynia23-24.06.20181,5
7.Nord CupGdańskGKŻ GDAŃSK30.06.-01.07.2018
8.Mistrzostwa Polski MłodzikówPuckMOKSiR Puck PSKOB06-08.07.20183,0
9.I Euro Challenge O’pen Bic 2018Barcelona SpainArenys De Mar28-29.07.2018
10.Mistrzostwa Świata 2018Barcelona (ESP)Club Nautic Arenys de Mar Barcelona30.07.-04.08.2018
11.OLSZTYNOlsztynOKŻ Junga Olsztyn29-30.09.20181,5
12.Błękitna GwiazdaGdyniaYK STAL GDYNIA01-02.09.2018
13.Żeglarski Puchar Gminy Człuchów Mistrzostwa Okręgu PomorskiegoCzłuchówVi-KING Człuchów22-23.09.20182,0
14.Sopocki Puchar Akademii PrestigeSopotAkademia Żeglarska Prestige Sopot26-27.05.2018
15.II Euro Challenge O’pen Bic 2018Garda ItalyCV Arco Lago di Garda05-07.10.2018
16.Jesienny Puchar VikingaCzłuchówVi-KING Człuchów13-14.10.2018
17.III Euro Challenge O’pen Bic 2018Corsica FranceAjaccio – Coti Chiavari01-03.11.2018
18.Mistrzostwa Świata 2019Auckland (NZL)IOBCA Manly Sailing Club in Whangaparaoa30.12.-05.01.2019

Kalendarz 2017

#NazwaKlasaDataMiejsceKategoria wiekowa
1.Regaty BursztynoweOpen Bic 4.5m201-02.04.2017Ribnitz (GER)Młodzik
2.Regaty KonstytucyjneOpen Bic 3.8-4.5m202-03.05.2017CharzykowyMłodzik
3.Mamoriał Ottona WeilandaOpen Bic 3.8-4.5m212-14.05.2017CharzykowyMłodzik
4.Puchar ArkiOpen Bic 3.8-4.5m209-11.06.2017WładysławowoMłodzik
5.Open Bic North AmericaOpen Bic12-19.06.2017BermudyJunior
6.WIMSziGimOpen Bic 3.8-4.5m214-15.06.2017GdyniaMłodzik
7.Puchar Burmistrza CzłuchowaOpen Bic 3.8-4.5m217-18.06.2017CzłuchówMłodzik
8.Nord CupOpen Bic 3.8-4.5m224-26.06.2017GdańskMłodzik
9.Sopocki Puchar Akademi PrestigeOpen Bic 3.8-4.5m201-02.07.2017SopotMłodzik
10.Misrzostwa Polski MłodzikówOpen Bic 3.8-4.5m207-09.07.2017PuckMłodzik
11.Mistrzostwa ŚwiataOpen Bic 3.8-4.5m231.07-05.08.2017Arco, Lago di Garda (ITA)Młodzik
12.Puchar Wójta Gminy CzłóchówOpen Bic09-10.09.2017CzłuchówMłodzik
13.Błękitna GwiazdaOpen Bic16-17.09.2017GdyniaMłodzik
14.Żeglarski Puchar Gminy CzłuchowaOpen Bic23-34.09.2017CzłuchówMłodzik
15.Jesienny Puchar VikingaOpen Bic14-15.10.2017CzłuchówMłodzik
16.Jesienny Puchar Gminy CzłuchowaOpen Bic30.09-01.10.2017CzłuchówMłodzik