Ranking zawodników U13 w klasie Open Skiff w sezonie 2020

Po kliknięciu w liczbę punktów PP - można zobaczyć wyniki danego zawodnika.

L.p. Nazwisko Imię Rok urodz. Płeć Klub 3.0 2.0 1.5 1.5 1.0 1.0 0.5 Punkty PP
1 Frąckowiak Aniela 2008 K MKŻ Arka Gdynia 78.0 24.0 27.0 21.0 20.0 19.0 7.0 196
2 Ponto Julianna 2008 K MKŻ Arka Gdynia 75.0 22.0 25.5 19.5 18.0 17.0 6.5 183.5
3 Tarnawska Natasza 2008 K MKŻ Arka Gdynia 72.0 20.0 18.0 18.0 19.0 15.0 7.5 169.5
4 Trella Piotr 2008 M MKŻ Arka Gdynia 81.0 16.0 22.5 19.5 14.0 6.5 159.5
5 Krasowski Józef 2009 M KS Spójnia Warszawa 84.0 6.0 9.0 21.0 20.0 140
6 Pedowska Daria 2009 K OKŻ Junga Olsztyn 66.0 16.5 13.5 17.0 15.0 6.0 134
7 Kwiatkowska Laura 2009 K MKŻ Arka Gdynia 63.0 10.0 21.0 12.0 10.0 9.0 5.0 130
8 Soćko Ksawery 2009 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 60.0 18.0 15.0 8.0 8.0 1.5 110.5
9 Komenda Wojciech Henryk 2008 M KS Spójnia Warszawa 69.0 4.0 6.0 16.0 11.0 106
10 Barć Maciej 2009 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 57.0 16.5 12.0 9.0 3.0 97.5
11 Kusztejko Hanna 2008 K KŻ "Horn" Kraków 51.0 22.5 3.0 16.0 3.5 96
12 Nędza Mikołaj 2010 M MKŻ Arka Gdynia 30.0 12.0 15.0 10.5 13.0 7.0 4.5 92
13 Liro Antonina 2008 K KŻ "Horn" Kraków 54.0 24.0 7.5 85.5
14 Glinka Patryk 2008 M Akademia Żeglarska Prestige 39.0 19.5 7.5 9.0 8.0 1.5 84.5
15 Sprengler Kacper 2008 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 45.0 12.0 13.0 10.0 2.5 82.5
16 Brzozowski Antoni 2009 M KS Spójnia Warszawa 48.0 2.0 1.5 18.0 12.0 1.0 82.5
17 Adamska Lena 2009 K Akademia Żeglarska Prestige 42.0 10.5 12.0 9.0 3.0 76.5
18 Jędrzejczyk Julia 2008 K KŻ "Horn" Kraków 21.0 13.5 4.5 15.0 8.0 62
19 Fengler Adam 2008 M KŻ "Horn" Kraków 27.0 9.0 11.0 10.0 57
20 Siwiec Aleksander 2008 M AKŻ90 Wałcz 12.0 14.0 12.0 1.5 7.0 3.0 2.0 51.5
21 Gołyszny Tymoteusz 2010 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 24.0 6.0 9.0 4.0 1.0 44
22 Szczepara Aleksander 2009 M KŻ "Horn" Kraków 36.0 7.5 43.5
23 Zielińska Małgorzata 2008 K Akademia Żeglarska Prestige 9.0 8.0 6.0 4.5 10.0 1.0 2.5 41
24 Riemer Barbara 2010 K OKŻ Junga Olsztyn 15.0 6.0 4.5 5.0 4.0 2.5 37
25 Wiśniewska Jagoda 2009 K OKŻ Junga Olsztyn 18.0 4.5 5.0 3.0 3.5 34
26 Jasiński Bartłomiej 2008 M MKŻ Arka Gdynia 3.0 2.0 13.5 3.0 5.0 4.0 3.5 34
27 Staroń Hubert 2008 M KŻ "Horn" Kraków 33.0 33
28 Paczos Aleksander 2008 M MKŻ Arka Gdynia 18.0 9.0 2.5 29.5
29 Smolińska Jagna 2009 K OKŻ Junga Olsztyn 6.0 7.5 6.0 6.0 3.0 28.5
30 Gibała Nikodem 2008 M MKŻ Arka Gdynia 7.5 7.5 4.0 3.0 2.0 24
31 Ankiewicz Mikołaj 2009 M Akademia Żeglarska Prestige 4.0 3.0 8.0 2.0 4.0 21
32 Siutkowski Tymoteusz 2009 M OPTI CWM Gdynia 6.0 3.0 3.0 2.0 1.5 15.5
33 Gałecka Zuzanna 2008 K SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 7.0 2.0 9
34 Łysik Szymon 2008 M MKŻ Arka Gdynia 3.0 3.5 6.5
35 Włudyka Jan 2008 M KŻ "Horn" Kraków 5.0 1.0 6
36 Wilczyński Wojciech 2010 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 4.5 1.0 5.5
37 Boons Róża 2010 K Akademia Żeglarska Prestige 1.5 2.0 3.5
38 Korycki Ignacy 2010 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 1.5 1.5
39 Paszkiewicz Martyna 2008 K AKŻ90 Wałcz 1.0 1

Ranking zawodników U15 w klasie Open Skiff w sezonie 2020

Po kliknięciu w liczbę punktów PP - można zobaczyć wyniki danego zawodnika.

L.p. Nazwisko Imię Rok urodz. Płeć Klub 3.0 2.0 1.5 1.5 1.0 1.0 0.5 Punkty PP
1 Berliński Max 2006 M MKŻ Arka Gdynia 66.0 26.0 24.0 12.0 20.0 16.0 4.5 168.5
2 Rozwadowski Jakub 2006 M Akademia Żeglarska Prestige 75.0 24.0 22.5 10.5 14.0 9.0 4.0 159
3 Suchocki Jan 2007 M MKŻ Arka Gdynia 69.0 18.0 21.0 10.5 18.0 14.0 5.0 155.5
4 Kowalewski Maksym 2006 M Akademia Żeglarska Prestige 60.0 20.0 10.5 7.5 15.0 7.0 3.0 123
5 Godlewska Dominika 2007 K OKŻ Junga Olsztyn 72.0 9.0 3.0 17.0 17.0 2.0 120
6 Liszkiewicz Liwia 2007 K OKŻ Junga Olsztyn 78.0 4.5 19.0 9.0 4.0 114.5
7 Królik Krzysztof 2006 M Sail & Ski Klub Warszawa 63.0 12.0 16.5 4.5 7.0 4.0 1.5 108.5
8 Muszyński Jan 2007 M KS Spójnia Warszawa 57.0 6.0 9.0 16.0 15.0 2.0 105
9 Betlejewski Maksymilian 2007 M MKŻ Arka Gdynia 54.0 14.0 7.5 11.0 9.0 3.0 98.5
10 Poziemski Kajetan 2007 M KŻ "Horn" Kraków 45.0 18.0 6.0 14.0 9.0 3.5 95.5
11 Płoszaj Kacper 2007 M Akademia Żeglarska Prestige 48.0 16.0 13.5 4.5 5.0 2.0 2.5 91.5
12 Welenc Wiktor 2006 M Akademia Żeglarska Prestige 42.0 6.0 9.0 6.0 12.0 8.0 2.5 85.5
13 Soćko Kornelia 2007 K SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 51.0 8.0 4.5 12.0 5.0 1.0 81.5
14 Julke Fryderyk 2007 M Akademia Żeglarska Prestige 27.0 22.0 15.0 3.0 6.0 6.0 2.5 81.5
15 Narecki Bernard 2007 M KŻ "Horn" Kraków 36.0 12.0 7.5 13.0 68.5
16 Obarski Maciej 2006 M KŻ "Horn" Kraków 39.0 7.5 10.0 6.0 62.5
17 Woźnicka Maja 2006 K Sail & Ski Klub Warszawa 33.0 3.0 13.0 11.0 60
18 Sebastiański Wiktor 2007 M Akademia Żeglarska Prestige 30.0 4.0 4.5 1.5 3.0 3.0 1.5 47.5
19 Skwarło Konstanty 2006 M Akademia Żeglarska Prestige 21.0 19.5 3.0 4.0 47.5
20 Milbaler Teresa 2007 K KŻ "Horn" Kraków 24.0 6.0 8.0 7.0 45
21 Utschik Milan 2006 M Akademia Żeglarska Prestige 15.0 10.0 1.5 1.5 6.0 4.0 1.0 39
22 Lietzau Nicole 2007 K SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 18.0 3.0 5.0 2.0 0.5 28.5
23 Woźnicki Witold 2006 M Sail & Ski Klub Warszawa 12.0 1.5 8.0 3.0 24.5
24 Biernacka Julia 2007 K AKŻ90 Wałcz 9.0 2.0 1.5 2.0 2.0 0.5 17
25 Filipczyk Stanisław 2007 M Akademia Żeglarska Prestige 6.0 3.0 1.0 0.5 10.5
26 Fajdasz Gabriela 2007 K KS Spójnia Warszawa 10.0 10
27 Szerling Jan 2007 M Sail & Ski Klub Warszawa 2.0 4.0 2.0 1.0 9
28 Kubica Emilia 2007 K KŻ "Horn" Kraków 3.0 4.0 7
29 Słomczewski Franciszek 2007 M Akademia Żeglarska Prestige 1.0 1
30 Rogulski Krzysztof 2005 M Sail & Ski Klub Warszawa 0
31 Rogulski Jacek 2006 M Sail & Ski Klub Warszawa 0